Konec dubna byl jako stvořený na výlety. A tak obyvatelé světelských domácností za doprovodu asistentek postupně zavítali do Příseky u Jihlavy, na nedaleká Stvořidla, na zámek ve Zruči nad Sázavou a pro ně nezapomenutelným zážitkem byla také návštěva ZOO Chleby na Nymbursku, která se zabývá chovem ohrožených druhů zvířat.